رفتن به محتوای اصلی
x

وبینار آشنایی با آیین‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی سال 1400-1399

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، این بنیاد در نظر دارد باهدف توسعه دایره نخبگانی و امکان بهره‌مندی دانشجویان برتر دانشگاه‌های استان از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، وبینار آشنایی با آیین‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال 1400-1399 را برگزار نماید.

بر اساس آیین‌نامه مذکور، تسهیلات ویژه‌ای از قبیل راتبه دانشجویی، اعتبار آموزشیاری، اعتبار همکاری علمی- اجرایی، اعتبارفن یاری، اعتبار توانمندی آموزشی، اعتبار ارتباطات علمی، اعتبار توانمندی کارآفرینی و... به دانشجویان صاحب استعداد برتر دانشگاه‌های استان اعطا می‌شود.
در این راستا به‌منظور آشنایی مستعدین برتر و دانشجویان با آیین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان، کارگاه آموزشی « آشنایی با آیین‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال 1400-1399» را در روز دوشنبه مورخ 26 خردادماه 1399 از ساعت 16 الی 18 در بستر فضای مجازی و با حضور کارشناس بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است دانشجویان متقاضی شرکت در کارگاه مذکور، حداکثر تا تاریخ 25 خردادماه مهلت‌ دارند فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند، پس از نهایی شدن ثبت‌نام، لینک شرکت در کارگاه به ایمیل متقاضیان ارسال می‌گردد.

 

تحت نظارت وف ایرانی