رفتن به محتوای اصلی
x

اسامي پذيرفته شدگان قطعي و ذخيره بدون آزمون ارشد ساير دانشگاه‌ها در سال 1399

بدين‌ وسيله اسامي پذيرفته شدگان قطعي و ذخيره بدون آزمون دانش آموختگان ممتاز كارشناسي ساير دانشگاهها در مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي اصفهان در سال 1399 اعلام مي‌گردد. توجه به نكات زير ضروري است :

1. پذيرفته شدگان قطعي تا آخر خردادماه سال جاري (1399/3/31) مهلت دارند با تكميل و امضاي فرم درخواست ثبت نام (فرم پيوست) و ارسال آن به ايميل graduate_ghojavand@of.iut.ac.ir ثبت نام خود را قطعي نمايند.

2. عدم تكميل و ارسال فرم ثبت نام تا تاريخ ذكر شده به منزله انصراف از پذيرش تلقي شده و اين دانشگاه افراد ذخيره را به ترتيب اولويت جايگزين ايشان خواهد نمود. 

3. پس از ارسال فرم توسط متقاضي، ايميلي دال بر دريافت آن به متقاضي ارسال مي شود. در صورت عدم دريافت اين تاييد، لطفا از طريق تلفن 33912725-031 مساله را پيگيري فرماييد.

4. از ميان اسامي اعلام شده اعم از قطعي يا ذخيره، اگر فردي از درخواست خود منصرف شده باشد، خواهشمند است قبل از هر گونه اقدامي، مراتب را از طريق ايميل graduate_ghojavand@of.iut.ac.ir به اين دانشگاه اعلام دارد.

5. داوطلبين محترم جهت هر گونه سوال مي توانند در وقت اداري با شماره تلفن 33912725-031 تماس گرفته و يا با ايميل graduate_ghojavand@of.iut.ac.ir سوال خود را مطرح نمايند.

 

 

 

تحت نظارت وف ایرانی