رفتن به محتوای اصلی
x

اطلاع‌رساني در خصوص نحوه درخواست مقرري نيمسال 1-99

همانگونه که نیمسال گذشته اطلاع‌رسانی شده‌است، فرايند درخواست مقرري دانشجويان دكتري در سيستم گلستان پياده سازي شده است و من بعد از اين طريق انجام خواهد شد. از آنجايي كه مهلت درخواست مقرري نيمسال 1-99 از تاريخ 19 / 9 / 99 لغايت 10 / 10 / 99 مي‌باشد خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به ثبت درخواست خود مطابق راهنما اقدام نماييد و درخواست خود را به روزهاي پاياني موكول ننماييد. ضروري است ترم مورد تقاضا را 3991 انتخاب نماييد . 

لازم به ذكر است اعلام نتيجه " با مقرري نوع ... موافقت شد . " به منزله پرداخت آني مقرري نبوده و كمافي‌السابق پرداخت مقرري در اختيار حوزه مالي و اداري دانشگاه و منوط به انجام امور اداري و تامين اعتبار خواهد بود .

ضروری است دانشجویان با دقت به نکات زیر توجه نمایند :

1- دانشجویانی که درخواست مقرری‌شان در نیمسال 2-98 به دلایلی همانند نمره اعلام نشده، جامع آموزشی اعلام نشده و ... تایید نشده بود، در صورتی که در حال حاضر واجد شرایط گردیده‌اند، همان درخواست را مجددا ارسال کنند تا بررسی شود.

2- دانشجویانی که به هر دلیلی موفق به ثبت درخواست مقرری در نیمسال 2-98 در سامانه گلستان نشده‌اند، اسامی خود را به کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشکده خود اعلام نمایند تا جهت بررسی به این مدیریت ارسال شود.

  •  

متن کامل اطلاعیه

 

تحت نظارت وف ایرانی