رفتن به محتوای اصلی
x

اسامي پذيرفته‌شدگان بدون آزمون مقطع ارشد در سال تحصيلي 01-1400

اسامي پذيرفته‌شدگان قطعي و ذخيره بدون‌آزمون دانش‌آموختگان ممتاز كارشناسي دانشگاه صنعتي اصفهان و ساير دانشگاه‌ها در مقطع كارشناسي‌ارشد دانشگاه صنعتي اصفهان در سال 1400

توجه به موارد زير ضروري است :

1-  پذيرفته‌شدگان قطعي تا تاريخ 9/2/1400 مهلت دارند با تكميل و امضاي فرم درخواست ثبت‌نام (فرم پيوست) و ارسال آن به ايميل graduate_ghojavand@of.iut.ac.ir ثبت‌نام خود را در مرحله پذيرش دانشگاه قطعي نمايند.
2-  عدم‌تكميل و عدم‌‌ارسال فرم ثبت‌نام تا تاريخ ذكر شده به منزله انصراف از پذيرش تلقي شده و اين دانشگاه افراد ذخيره را به ترتيب اولويت جايگزين ايشان خواهد نمود. 
3-  پس از ارسال فرم توسط متقاضي، ايميلي دال بر دريافت آن به متقاضي ارسال مي‌شود. در صورت عدم دريافت اين تاييد، لطفا از طريق شماره تلفن 33912725-031 مساله را پيگيري فرماييد.

4- از ميان اسامي اعلام شده اعم از قطعي يا ذخيره، اگر فردي از درخواست خود منصرف شده باشد، خواهشمند است قبل از هر گونه اقدامي، مراتب را از طريق ايميل graduate_ghojavand@of.iut.ac.ir به اين دانشگاه اعلام دارد.

5- داوطلبين محترم جهت هر گونه سوال مي‌توانند در وقت اداري با شماره تلفن 33912725-031 تماس گرفته و يا با ايميل graduate_ghojavand@of.iut.ac.ir  سوال خود را مطرح نمايند.

6-  اسامي پذيرفته شدگان وذخيره‌هاي رشته رياضي و آمار  متعاقبا اعلام مي گردد. 

تحت نظارت وف ایرانی