رفتن به محتوای اصلی
x

به اطلاع می رساند:

متقاضیانی که شرایط پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان در گرایش اعلام‌شده را کسب نموده‌اند مطابق فایل پیوست معرفی می‌‌گردند. ضمن تبریک به این دانشجویان عزیز، پذیرش نهایی و ثبت‌نام قطعی منوط به احراز کلیه شرایط مندرج در فراخوان و پس از تایید سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود. اسامی ذخیره متعاقبا اعلام می‌گردد.

خواهشمند است جهت درخواست پذیرش قطعی فرم درخواست را تکمیل نموده و حداکثر تا تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ به آدرس ایمیل estedad@of.iut.ac.ir با عنوان "درخواست پذیرش قطعی در مقطع کارشناسی‌ارشد-نام و نام‌خانوادگی" ارسال نمایید.

اگر به هر دلیل قصد انصراف از پذیرش را دارید، لطفا فرم انصراف را تکمیل و در اولین فرصت ارسال نمایید. در صورت عدم دریافت فرم درخواست پذیرش قطعی تا تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۱، دانشگاه صنعتی اصفهان اختیار دارد تا پذیرش داوطلب را قطعی و یا ملغی نموده و افراد ذخیره را جایگزین نماید.

پس از دریافت اطلاعات شما، ایمیل تایید حداکثر تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در پاسخ ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت این تایید و یا ایمیل راهنما، لطفا از طریق تلفن ۳۳۹۱۲۷۲۲-۰۳۱ یا ایمیل estedad@of.iut.ac.ir مساله را پیگیری فرمایید. متقاضیان بایستی طی حداکثر ۸ نیمسال و تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ دانش‌آموخته گردند. همچنین در صورت مغایرت اطلاعات وارد شده در سامانه گلستان پذیرش دانشجو ملغی خواهد شد. اعلام نتایج اولیه هیچ‌گونه حقی برای داوطلبان ایجاد ننموده و پذیرش نهایی منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور بوده و احراز صلاحیت عمومی دانشجویان ضروری است.

تحت نظارت وف ایرانی