رفتن به محتوای اصلی
x

فراخوان پذیرش دانشجوی استعدادهای درخشان به شیوه استادمحور برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳

دانشگاه صنعتي اصفهان  به استناد نامه ابلاغی شماره ۳۵۷۸۳۱/۲ مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ و بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شیوه استادمحور مبتنی بر رفع نیازهای کشور، از بين دانش‌آموختگان ممتاز دانشگاه‌­ها و موسسات آموزش عالی كشور به صورت بدون آزمون برای سال تحصيلي ۱۴۰۴ - ۱۴۰۳ در مقاطع کارشناسی‌ ارشد و دکتری دانشجو مي‌پذيرد. 

  • متقاضیان در صورت احراز شرایط آیین‌نامه مربوطه که در بخش‌های مربوط به دکتری یا ارشد در این فراخوان تشریح شده، می‌توانند از طریق ایمیل یا هر راه ارتباطی دیگر، درخواست خود را به همراه رزومه حداکثر تا تاریخ ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ برای استاد مربوطه ارسال فرمایند. 
    • متقاضیان واجد شرایط لازم است ابتدا فهرست موضوعات و اسامی استادان میزبان را از پیوندهای پایین صفحه بررسی نموده و با استادان میزبان مکاتبه نمایند. بعد از مکاتبه اولیه با استاد راهنما و امکان اولیه پذیرش جهت بررسی سایر شرایط، نسبت به ثبت درخواست در سامانه گلستان تا قبل از تاریخ ۱۵ تیر ماه اقدام فرمایند. 
    • متقاضیانی که قبلا در فرایند پذیرش بدون آزمون (غیراستادمحور) شرکت نموده‌اند، نیز می‌توانند درخواست خود را در فرایند استادمحور بدون آزمون بدون پرداخت هزینه اعلام نمایند. این دسته از متقاضیان کافی است با شناسه کاربری قبلی خود در سامانه گلستان وارد شده و مجدد مدارک لازم (از جمله فایل اعلام اولویت موضوعات) را ثبت نمایند. (در صورت فراموشی نام کاربری طبق دستورالعمل راهنمای اقدام نمایید). 
  • ارائه درخواسـت و دارا بودن شـرایط به منزله پذیرش نمی‌باشـد. پذیرش صرفاً در رشته‌هایی انجام می‌گیرد که حد نصاب تعداد دانشجو برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ تکمیل شده باشد. پذیرش نهایی منوط به تأیید کمیته منتخب تحصیلات تکمیلی دانشگاه، احراز کلیه شرایط مندرج در آیین‌نامه و تائید سازمان سنجش آموزش کشور است. 

راهنمای متقاضیان 

متقاضیان از بین فهرست موضوعات معرفی شده در پیوندهای زیر، موضوع یا موضوعات مد نظر خود را پیدا نموده و با استاد میزبان مذاکره نمایند. 

  • در صورتی که متقاضی با استاد میزبان به توافق رسید، لازم است متقاضی شماره ملی و شماره تماس خود را در اختیار استاد میزبان قرار داده تا استاد میزبان ایشان را در فهرست اولویت های خود معرفی نماید. 
  • متقاضیان اتباع خارجی مقیم ایران به جای کد ملی، شماره پرونده دریافت شده از سامانه گلستان (طبق راهنمای ثبت‌نام) و شماره تماس خود را در اختیار استاد میزبان قرار دهند. 

شرایط اختصاصی و راهنمای ثبت نام را در پیوندهای زیر ملاحظه بفرمایید. 

راهنمای استادان میزبان 

راهنمای اقدامات لازم از سوی استادان میزبان تا قبل از ۱۰ تیز از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد. 

فهرست موضوعات   

دانشکده مهندسی مواد

دانشکده مهندسی معدن

دانشکده مهندسی شیمی

دانشکده مهندسی مکانیک

دانشکده مهندسی عمران

دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

دانشکده فیزیک

دانشکده شیمی

دانشکده مهندسی کشاورزی

دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان

دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها

دانشکده مهندسی نساجی

دانشکده مهندسی منابع طبیعی

دانشکده مهندسی حمل و نقل

دانشکده ریاضی (-)

تحت نظارت وف ایرانی